Riferimento

The piano was today delivered to Hexham Abbey by Tyneside Pianos, and I have seen it for the first time…It looks stunning and I wanted to thank you and your team for the care and quality of service you have provided for the cabinet restoration. I include things like the customer service and the plaque you have made. Our experience has been very good. Please pass my thanks on to all at SAP who have been involved.

All best wishes,
Marcus

r2

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 2 im. F. Chopina
W zakresie generalnych napraw fortepianów Państwowa Szkoła Muzyczna
I st. nr 2 im. F. Chopina w Warszawie od lat współpracuje
z Fabryką Renowacja Fortepianów, firmą SAP Renovation z Kalisza.
Naprawom poddane zostały zarówno fortepiany krótkie, gabinetowe jak również posiadane przez nas fortepiany koncertowe. Oprócz odzyskania sprawności technicznej instrumentów, także ich walory brzmieniowe zostały ponownie odkryte.
Fortepian po takiej profesjonalnej renowacji nie tylko wygląda, ale co najważniejsze, gra i brzmi jak nowy. Mimo bardzo dużego zużycia, przez lata eksploatacji w warunkach szkolnych SAP Renovation doprowadził fortepiany do takiego stanu technicznego, który pozwala z całkowitą pewnością naszym uczniom i nauczycielom na ich użytkowanie przez długie lata, zarówno do ćwiczeń jak i działalności koncertowej.
Każda naprawa objęta jest wieloletnią gwarancją. Wysoka jakość usług SAP Renovation, profesjonalnych transport fortepianów oraz możliwość bezpośredniej współpracy z fabryką są godne polecenia wszystkich Szkołom Muzycznym oraz innym instytucjom Kultury

r6

Nicolas Dumas
Chciałbym wam podziękować za pracę którą wykonujecie.

Jest to trzeci fortepian który wam powierzyłem i jestem w pełni zadowolony z naszej współpracy.

Umiecie się zaadaptować do moich zaleceń (Przy kompletnych remontach jak i samej obudowy), jakość waszej pracy jest bardzo dobra.

Będę was polecał pod względem obudów. Możecie jeszcze raz pogratulować całej ekipie.

Pozdrawiam

Nicolas Dumas

strzałka do góry